Najgłupsza nowość w Cyberpunk 2077 to… strzelające przyrodzenia

Cyberpunk-2077-guns
Newsy

Często opisujemy dla Was nowości w Cyberpunk 2077, które są wprowadzane do gry od studia CD Projekt RED przez społeczność. Ale tak głupiego pomysłu dawno nie widziałem.

Mody do Cyberpunk 2077 to samo dobro. Dzięki zaangażowanej społeczności dostaliśmy np. ulepszenia grafiki, zmysłowe zestawy bielizny czy niesamowite sportowe samochody, z niedawnym Lamborghini Revuelto na czele. Dziennie gra otrzymuje po kilkanaście nowych modów, wśród których jest wiele ponadprzeciętnych, ale i zdarzają się tak dziwne, że aż ciężko uwierzyć.

No bo jak wytłumaczyć sens strzelających członków w Cyberpunk 2077?

Skoro opisujemy dla Was najlepsze mody do Cyberpunk 2077, to warto czasem z ciekawości spojrzeć, co znajduje się na przeciwległym krańcu skali. Tutaj “gigantem” jest najnowszy Smart Bullet Sir John, czyli projekt powołany do życia dla zwykłego żartu. A przynajmniej mam taką nadzieję…

Modyfikacja podmienia inteligentną amunicję na męskie przyrodzenia, którymi prujemy do wszystkiego co się rusza. Wygląda to komicznie i żałośnie jednocześnie, ale też pokazuje, że może coraz trudniej wymyślić coś nowego, skoro mamy już tyle modów do CP2077?

Jednym słowem, tego nie da się “odwidzieć”, dlatego zastanów się dwa razy, zanim przejdziesz na drugą podstronę. Znajdziecie tam dwa filmiki prezentujące nową inteligentną amunicję dla dorosłych.

Na drugiej podstronie filmiki z nową inteligentną amunicją.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie