Cyberpunk 2077 mapa

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – pokazano kolejną dzielnicę. Oto Badlands, przedmieścia Night City

W ramach kampanii reklamowej Cyberpunka 2077 CD Projekt RED prezentuje kolejne dystrykty Night City. Tym razem mamy wgląd do peryferii.

Rzadko zamieszkiwane przez Nomadów, Badlands to szerokie równiny poza właściwą częścią miasta. Niepowstrzymane wydobycie surowców, pola naftowe, wieczne zanieczyszczenie; ten dystrykt jest niczym urodzajna oaza. Wtajemniczeni dopatrują tu okazji na wzbogacenie – czytamy w opisie. Grafiki przedstawiają ziemię eksploatowaną przez człowieka.

Tymczasem warto przypomnieć pozostałe ujawnione ostatnio rejony Night City. Niedawno pisaliśmy o Westbrook, które jest dzielnicą bogaczy. Wtedy twórcy pokazali na grafikach m.in. futurystyczną willę z basenem. Później przyszedł czas na prezentację Santo Domingo – jedną z najstarszych dzielnic w Night City oraz Heywood, w której widoczny jest kontrast między bogaczami a biedotą.

Premiera Cyberpunka 2077 przewidziana jest na 19 listopada 2020. Analizy nie wykluczają jednak ponownego przełożenia daty debiutu produkcji – informowaliśmy o tym tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się