Cyberpunk 2077 z nowością na “graficzną żyletę”. Wiedźmin 3 wkrótce też zyska

Wiedzmin-3-Cyberpunk-2077
Newsy PC

Choć Cyberpunk 2077 to gra dopieszczona graficznie, dopiero teraz możemy cieszyć oko niesamowitymi detalami. Wszystko dzięki nowej wersji moda HD Reworked Project.

Polski moder Halk Hogan PL udostępnił właśnie Cyberpunk 2077 HD Reworked Project w wersji 2.0. To jeszcze lepsza paczka tekstur, diametralnie odmieniająca wizerunek Night City.

Wersja 2.0 poprawia prawie wszystkie tekstury z HDRP 1.0. Ponadto nowa edycja projektu przerabia wiele nowych tekstur, których nie było w poprzedniej wersji. Dotyczy to tekstur otoczenia, architektury, graffiti i nie tylko.

Halk Hogan PL przyznaje, że w Cyberpunk 2077 pozostało jeszcze kilka tekstur słabszej jakości. Niestety póki co nie ma w planach, by je poprawić. Ale tym samym moder przekazuje doskonałą wiadomość dla fanów gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Postanowił do niej powrócić i jeszcze bardziej dopieścić tekstury next-genowego Geralta!

Jestem bardzo zadowolony z jakości, jaką udało mi się osiągnąć [red. w Cyberpunk 2077] i mam nadzieję, że będzie się Wam podobać. Nadal istnieje kilka tekstur o niższej rozdzielczości, które nie są uwzględnione w HDRP 2.0, ale nie planuję w najbliższym czasie kolejnych wersji moda, więc możemy powiedzieć, że 2.0 jest obecnie wersją ostateczną (choć oczywiście przyszłość nie jest znana). Od tej chwili skupiam się na Wiedźminie 3 HDRP NextGen, aby wkrótce go Wam udostępnić.

Halk Hogan PL

Zatem pobierajcie Cyberpunk 2077 HD Reworked Project w wersji 2.0 z tego miejsca. Poniżej zamieszczam filmik przedstawiający zmiany względem projektu 1.0.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie