CS:GO vs rzeczywistość. Niektóre błędy wołają o pomstę do nieba

Podczas rozgrywki nie zauważamy często niektórych niedorzeczności.

Zacznijmy od tego, że Counter-Strike: Global Offensive nie włączamy dlatego, by poczuć się jak prawdziwi antyterroryści. Tytuł nie jest nastawiony na realizm, choć trzeba przyznać, że niektóre budynki na nowej mapie Canals zostały nieźle odwzorowane (na końcu wiadomości przypominamy porównanie z prawdziwą Wenecją). W ferworze walki nie zawsze mamy też czas oglądać ściany, okna czy drzwi. Tutaj każda sekunda nieuwagi może zakończyć się kulką w głowie.

YouTube’r posługujący się pseudonimem 3kliksphilip postanowił zatrzymać się w miejscu i dokładniej przyjrzeć niektórym aspektom map pod względem projektów. Niektóre wpadki deweloperów są naprawdę rażące. Pogubione proporcje, ślepe okna czy drzwi prowadzące nie wiadomo gdzie. Sami zerknijcie na poniższy materiał:

CS:GO – nowa mapa Canals vs prawdziwa Wenecja

Valve podkreśla, że lokacja Canals powstała w oparciu o prawdziwe dzieła architektury, zatem pora zobaczyć, jak deweloperzy wywiązali się z przeniesienia znanych obiektów do środowiska gry!

Stosownego porównania mapy Canals ze zdjęciami Wenecji dokonał użytkownik serwisu Imgur skrywający się za pseudonimem GreenZye.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.