Cliff Bleszinski powraca do branży

0 komentarzy

Nad czym pracuje twórca Gears of War?

Wczoraj Cliff Bleszinski poinformował na Twitterze, że wraca do tworzenia gier. Stało się to po prawie dwóch latach, od kiedy odszedł ze studia Epic Games. Jak poinformował na Twitterze, oficjalnie wraca z emerytury. Jaką produkcją nas zaskoczy?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Możemy jednak spróbować nieco wywnioskować z jego wcześniejszych wypowiedzi. Otóż z pewnością Bleszinski będzie chciał wrócić do doświadczeń znanych z PC na których niejeden zjadł zęby. Z tego co też mówił wcześniej znany producent wynika, że pracuje nad klasyczną strzelanką FPS, która nie ma zbyt wielu scenek przerywnikowych. Twórca Gears of War będzie też pewnie działał pod własnym szyldem, co zresztą ogłosił zaraz po odejściu z Epic. Już wtedy stwierdził, że pracować będzie nad tytułem AAA. Nie będzie to więc małą produkcja indie.

Więcej o nowym projekcie Bleszinskiego mamy się dowiedzieć za siedem dni. Poniżej jego wpis na Twittrze, a także jeden z obrazków, które opublikował rok temu, kiedy ogłaszał, że rozpoczyna działalność nowego studia.

 

bleszinski

 

 

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się