Darmowe sprawdzanie pełnej wersji Civilization VI czas zacząć!

Świetna okazja dla osób, które jeszcze nie miały okazji zasmakować w Civilization VI. Teraz możecie wypróbować pełną wersję gry za darmo.

Nie macie planów na weekend, a zawsze marzyliście o budowie własnego wirtualnego imperium? Steam ma dla Was propozycję. Przez następne dwa dni możecie ogrywać Sid Meier’s Civilization VI zupełnie za darmo. Oferta obowiązuje do godziny 21:00 w niedzielę. To jednak nie wszystko!

Komu spodoba się granie, będzie mógł kupić Civilization VI o 50 procent taniej. Do 15 lutego standardowe wydanie tytułu kosztuje 128,95 zł. Za edycję Deluxe płacimy natomiast po uwzględnieniu rabatu 171,95 zł.

Pamiętajcie też, że osiągnięte w ramach darmowego weekendu postępy będziemy mogli przenieść do zakupionej gry, jeśli się na taki krok zdecydujemy. Rozpoczniemy zatem zabawę od przerwanego momentu.

Civilization VI do pobrania za darmo na Steam

Jak czytamy na Steam: Civilization VI oferuje całkiem nowe sposoby na interakcję ze światem: teraz miasta w widoczny sposób rozprzestrzeniają się po mapie, aktywny wkład w badania technologiczne i kulturowe otwiera zupełnie nowe możliwości, a konkurujący ze sobą władcy dążą do realizacji agend opartych o przypisywane im historyczne cechy, ścigając się ku jednemu z pięciu dostępnych w grze laurów zwycięstwa.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.