Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Civilization VI – rozpoczął się darmowy weekend na Steamie

Jeśli przegapiliście majową ofertę Epic Games Store, być może zainteresuje was darmowy weekend z tytułem na Steamie.

W maju szósta część strategii była rozdawana na platformie Epic Games Store bezpłatnie, ale jeśli nie dane wam było skorzystać z tej oferty, nie wszystko stracone – macie cały weekend, by wypróbować za darmo Civ VI na Steamie.

Jednocześnie trwa promocja na tytuł – do 27 lipca kupimy go z 75-procentowym rabatem, czyli za 64,47 złotych. Można też skorzystać z aktualnych rabatów na dodatkową zawartość dla produkcji.

Zainteresowanych darmowym weekendem i promocjami odsyłamy pod ten adres.

Civilization VI to szósta część cyklu strategii turowych, w których od podstaw budujemy własne imperium i rozwijamy je zgodnie z obraną przez siebie ścieżką, kładąc nacisk na podboje, postęp technologiczny i kulturowy czy sztukę dyplomacji. Odsłona z 2016 przyniosła szereg zmian: tytuł został zbudowany na całkowicie nowym silniku graficznym; poprawiono też AI i wprowadzono wiele innowacji na poziomie rozgrywki.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się