CD Projekt RED zdradza zaskakującą ciekawostkę o Wiedźminie 3

Zobaczcie filmik z niecodziennym wcieleniem Geralta z Rivii.

Kolejny materiał dokumentalny serwisu Noclip, dedykowany serii Wiedźmin, przynosi ze sobą sporo informacji zza kulis na temat trzeciej części gry.

W okolicach 16:50 poniższego wideo zobaczycie, jak deweloperzy zaszaleli odnośnie systemu ślizgania się Białego Wilka ze stromych powierzchni. Podczas prac nad grą, dla zabawy, podmieniono tekstury Geralta i zrobiono z niego prawdziwego snowboardzistę.

Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…

Nasz bohater dostał specjalny strój i oczywiście deskę, na której przemierzał ośnieżone szczyty. Oczywiście wszystko powstało jedynie w ramach żartu, który nie został zaaplikowany w ostatecznej wersji gry.

Przypominamy, że mechanika ślizgu Geralta została wykorzystana przez moderów.

Wiedźmin 3 doczekał się wielu modyfikacji, które wnoszą coś pożytecznego do gry, usprawniają ją czy też poprawiają grafikę. Pojawiają się też szalone mody, jak ten prezentowany poniżej.

Geralt of Rivia’s Pro Witcher 3 to w zasadzie pakiet modów pozwalających na szybkie podróżowanie po świecie gry. Nie robimy tego jednak w jakiś nowatorski sposób korzystając z drogowskazów. Autor moda postanowił zamienić Geralta w – jak wskazuje nazwa paczki – skatera.

Suniemy zatem w dół, skaczemy jak w Tony Hawk’s Pro Skater i podziwiamy szybko przesuwające się widoczki. Ponoć Geralt jest tak szybki, że dociera do celu zanim załadują się modele niezależnych postaci.

Paczka modów zawiera również szybkie pływanie czy modyfikację mechaniki walki. Kto chce pobawić się zmianami, moda Geralt of Rivia’s Pro Witcher 3 pobierze z tego miejsca.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.