Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Capcom pyta graczy o oczekiwania względem Resident Evil: Village [ANKIETA]

Po oficjalnym ujawnieniu Village Capcom postanowiło zwrócić się do fanów z kilkoma pytaniami dotyczącymi nadchodzącej produkcji – oraz ogólnie serii.

Twórcy RE pytają graczy o feedback na temat najnowszej części cyklu – ale nie tylko. Zagadnienia poruszane w ankiecie dotyczą między innymi naszych oczekiwań względem Village i odbioru ujawnionych do tej pory materiałów na temat gry, ale są też bardziej ogólne kwestie – na przykład o to, na jakich platformach gramy, ile mamy lat i czy mieliśmy już styczność z RE.

Jeśli chcecie wziąć udział w ankiecie, kliknijcie w link zamieszczony w poniższym wpisie. Cała rzecz zajmie wam około 10 minut.

Resident Evil: Village zostało zapowiedziane w czerwcu podczas wydarzenia The Future of Gaming, na którym Sony pokazało też konsolę PS5. Produkcja zadebiutuje już w 2021 roku. Trafimy do zaśnieżonej wsi, gdzie zetkniemy się z szaleńcami i okultystami. W grze ponownie zagramy Ethanem z RE7. Poniżej dla przypomnienia zamieszczamy trailer z wersji gry na PS5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się