Lisie uszy i… coś jeszcze. Gracze pod wrażeniem “dobrze wyposażonego” skina w Call of Duty

Call of Duty: Modern Warfare II z
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Hm… Czy to wpływa na hitboxy? Gracze Call of Duty: Modern Warfare II dostrzegli coś, co trudno przegapić w nowym skinie do jednej z postaci.

W Call of Duty zadebiutował nowy skin w postaci nowej paczki premium Red Fox Bundle. Możemy nabyć ją za prawdziwe pieniądze lub za COD Points. Zainteresowanie wokół skórki do Hutcha jest jednak ogromne.

Call of Duty: Modern Warfare II i pełen rynsztunek żołnierza

Coś faktycznie dziwnego dzieje się z ostatnią odsłoną Call of Duty. Najpierw gracze ślinili się do “złej kobiety”, którą spotkać możemy w kampanii fabularnej, a zaraz potem zaczęli sobie wyobrażać, jak przystojny musi być Ghost pod maską. Teraz sytuacja niejako się powtarza, ale bezpośrednio z winy Activision.

Jak donosi GGRecon, w sklepie CoD pojawił się skin do operatora i jest tak dziwny, jak tylko mogliście przypuszczać. Znajdziemy w nim Hutcha, który tym razem ubrany został w obcisłe rajtuzy i, co szczególnie niepokojące, lisie uszy. Tak, to kolejny sposób na to, aby zainteresować graczy wydawaniem pieniędzy, a przy tym ponownie pokazać, że w konflikcie zbrojnym w wykonaniu Activision faktycznie jest miejsce na dziwne stroje, kuriozalne kolory i… coś jeszcze. Chyba nie muszę mówić, o co tak naprawdę chodzi.

Tak… Ktoś odpowiedzialny za nowego skina włożył dużo wysiłku w to, aby wzbogacić go o niezbędne detale, choć nie wiem, czy w tym przypadku słowo “detal” jest odpowiednie. No dobra, ale tak już na poważnie, co jeszcze zawiera w sobie ten zestaw? Oprócz bardzo interesująco wizualnie skina do postaci, mamy tu także dwa plany broni, specjalną zawieszkę, a także ekran ładowania i emblemat. Cena? 2100 punktów COD albo 19,99 dolarów. Może i drogo, ale… no wiecie. Sporo jest w tym zestawie, choć może się tak nie wydawać na pierwszy rzut oka.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie