Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Call of Duty: Black Ops Cold War zaprezentowane w akcji. Zobacz pierwsze materiały z rozgrywki

Activision pochwaliło się pierwszymi zapisami z rozgrywki Call of Duty: Black Ops Cold War. Gra prezentuje się naprawdę obiecująco.

Nieśmiertelne Call of Duty stale się rozwija. Tegoroczna, tworzona przez studio Treyarch odsłona kultowej serii została oddana w ręce pierwszych person z branży, które otrzymały możliwość pochwalenia się zapisami z rozgrywki.

Na kanale Digital Foundry pojawił się materiał ukazujący grę na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych i trzeba przyznać, że wizualne aspekty produkcji robią wrażenie. Call of Duty: Black Ops Cold War wygląda fenomenalnie i gracze lubujący się w podziwianiu pięknej oprawy graficznej zdecydowanie nie będą zawiedzeni. Ray tracing naprawdę spełnia swoje zadanie i pokazuje, że gry wideo wciąż mogą zaskakiwać swoją oprawą.

 

W kwestii rozgrywki nowy Black Ops zdaje się nie wnosić do serii wielkiej rewolucji. Ponownie postawiono na szybkie starcia pomiędzy niewielkimi zespołami graczy, które tym razem urozmaicą pojazdy. W grze nie zabraknie znanych trybów rozgrywki, a także zapowiadającej się naprawdę dobrze kampanii dla jednego gracza.

Premiera Cold War wpłynie także na bardzo popularne Warzone, które otrzymać ma aktualizacje nawiązujące do tegorocznej odsłony cyklu.

Call of Duty: Black Ops Cold War pojawi się na rynku już 13 listopada tego roku. Gra dostępna będzie na konsolach obecnej oraz nadchodzącej generacji i PC.

 

 

 

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się