Beam Extreme dla osób, które chcą przeżyć Igrzyska Śmierci

Można już pobrać demo strzelaniny.

Tim van Kan, założyciel Timer Games, przypomina o trwającej akcji na Kickstarterze, której celem jest zebranie funduszy na niezależną grę Beam Extreme. Tytuł powstaje jedynie na PC i by stał się faktem, deweloper potrzebuje jeszcze niecałych 5 tysięcy euro.

Beam Extreme przypomina swoimi założeniami słynne Igrzyska Śmierci, czyli walczymy do ostatniej żywej osoby na mapie. W rozgrywce weźmie udział 32 graczy, którzy na samym początku będą musieli dorwać się do umieszczonych w punkcie spawnu przedmiotów i broni. Już w tym miejscu rozpoczyna się piekiełko, którego na pewno wszyscy nie przeżyją. Na każdej mapie będziemy mieli cztery takie punkty, z których wystartuje po osiem osób.

Dedeloperzy obiecują naprawdę duże mapy i jak możecie zobaczyć na filmiku poniżej, będą zarówno tereny zielone oraz skupiska budynków. Nasze postacie skorzystają z czterech umiejętności specjalnych (sprint, wysokie skoki, teleportacja i zdolność uzdrawiania) oraz szeregu broni od karabinów szturmowych po granatniki.

Jeśli chcecie pobrać demo Beam Extreme i zobaczyć, jak to wygląda, znajdziecie je w tym miejscu. Tytuł znajduje się również w programie Steam Greenlight, zatem zainteresowani mogą tam zaglądać by być na bieżąco z wszystkimi informacjami i oczywiście zagłosować na grę, jeśli się Wam spodoba.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.