Rustler – średniowieczne GTA z szansą na DLC, multiplayer i więcej

Rustler – średniowieczne GTA z szansą na DLC, multiplayer i więcej
Newsy PC

Trzy tygodnie temu Rustler wylądował na Kickstarterze i wiecie co? Cel zbiórki został już dawno osiągnięty. Twórcy tego średniowiecznego GTA mają jednak pomysł na rozbudowę gry, lecz wszystko zależy od nas i naszych datków.

Studio Jutsu Games wraz z wydawcą Games Operators już szczęśliwie świętują uzbieranie podstawowego celu na Kickstarterze na grę Rustler. Deweloperzy zaproponowali jednak dodatkowe Stretch Goale, które jeszcze bardziej wzbogaciłyby grę.

Guy (bohater gry) posiadł już nowe umiejętności i perki dzięki 30. tysięcy dolarów kanadyjskich wpłaconych przez backersów. Przed nami do zdobycia jeszcze większa rozbudowa uniwersum, nowe misje poboczne, bronie oraz dwa DLC, a także trzeci region i tryb multiplayer.

Komu spodobał się Rustler, może odwiedzić stronę zbiórki i pomóc twórcom zdobyć dodatkowe cele!

Rustler to gra akcji z widoku z góry, oferująca otwarty świat i inspirowana starą, dobrą rozgrywką w stylu GTA 2. Akcja gry dzieje się w zupełnie pokręconych i kompletnie nie opartych na faktach historycznych czasach średniowiecza. Graj jako Guy, którego rodzice byli chyba zbyt leniwi, aby nadać mu lepsze imię. Doświadcz niesprawiedliwości systemu feudalnego, weź udział w polowaniu na czarownice lub ogromnych turniejach. Poznaj dzielnych, ale niezwykle głupich rycerzy. Wykonuj przeróżne, dziwne misje lub zupełnie zignoruj fabułę na rzecz totalnej rozwałki, sprowadzając chaos na wioski oraz miasta. Idź na piechotę lub wskocz na skradzionego konia. Walcz mieczem albo zmyślną, automatyczną kuszą. A wszystko to w akompaniamencie niepoprawnego, montypythonowskiego humoru.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie