Pobieraj za darmo Battlefield 1: W imię cara na PC, PS4 i Xbox One. Oto linki

Pobieraj za darmo Battlefield 1: W imię cara na PC, PS4 i Xbox One. Oto linki
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Electronic Arts kontynuuje rozdawnictwo i po darmowym dodatku Battlefield 1: Nie przejdą możemy teraz pobrać za darmo kolejne DLC – Battlefield 1: W imię cara. Chcecie? Oto linki.

Elektronicy przygotowują się już do prezentacji Battlefield V (pierwszy filmik tutaj) i upuszczają powolutku pokład obecnej odsłony, czyli Battlefield 1. Jeśli posiadacie ten tytuł, lecz nigdy nie szarpnęliście się po dodatki, jest dobra okazja, by nadrobić zaległości.

12 premier gier na obecny tydzień. Będzie co robić!

Battlefield 1: W imię cara za darmo

DLC nazwane W imię cara czeka na pobranie w wersji na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Battlefield 1: W imię cara – opis dodatku

Dołącz do Armii Rosyjskiej w zmaganiach na rozległym froncie wschodnim pierwszej wojny światowej i stań się świadkiem walk o władzę podczas porewolucyjnej wojny domowej.

Rusz do szarży wraz z legendarnymi huzarami podczas ofensywy Brusiłowa w Galicji. Weź udział w potyczkach na zamarzniętym archipelagu podczas Operacji Albion. Usiądź za sterami ciężkiego bombowca Ilja Muromiec, bombardując zasypane śniegiem zdradliwe wąwozy Przełęczy Łupkowskiej. Poprowadź niekonwencjonalny samochód pancerny Garford–Putiłow po równinach Galicji. Walcz na ulicach Carycyna, gdzie po dzielnicach niosą się echa karabinów maszynowych. Gdzie w toku wojny domowej Biała Gwardia toczy z Armią Czerwoną zaciekły bój o władzę nad Rosją.

Dołącz do największej armii ówczesnego świata, wyposażonej w jedne z najbardziej innowacyjnych pojazdów i typów broni pierwszej wojny światowej. Rozwijaj dalej swoją karierę w Battlefield 1 – czekają cię nowe medale, nieśmiertelniki, wpisy do kodeksu i wiele więcej.

Kluczowe atrakcje:

6 nowych map do gry po sieci. Przygotujcie się na walkę w mroźnej, zimowej scenerii frontu wschodniego w tych nowych, bezpardonowych bitwach:
• Galicja
• Twierdza Brusiłowa
• Przełęcz Łupkowska
• Albion
• Wołga
• Carycyn

Dwie nowe Operacje, w tym „Ofensywa Brusiłowa” – jeden z najkrwawszych epizodów całej wojny.

Nowy tryb gry: Zrzut Zaopatrzenia. Dołącz do dynamicznej walki o zaopatrzenie na froncie wschodnim, gdzie samoloty zrzucają wszystko, co potrzebne do pokonania przeciwnika.

Rozwinięta rozgrywka kawalerii. Ruszaj do boju z legendarnymi huzarami i wykorzystaj nowe możliwości taktyczne. Opanuj posługiwanie się lancą oraz nowy zakres ruchów koni.

Nowa broń na nowy front. 11 nowych typów broni do odblokowania, w tym karabin Mosin M91, nowe narzędzia do walki wręcz oraz nowy rosyjski granat wz. 1912.

Nowe, niepowstrzymane maszyny bojowe. Zasiądź za sterami wozu Garford–Putiłow, wszechstronnego rosyjskiego samochodu pancernego, uzbrojonego w działo i ciężkie kaemy. Pilotuj samolot Ilja Muromiec – rosyjski ciężki bombowiec, największą maszynę w swojej kategorii na samym początku wojny. Broń swoich pozycji za pomocą potężnej baterii dział nadbrzeżnych.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie