BattleCore Arena to nowa gra-usługa Ubisoftu. Firma zaprasza na testy

BattleCore Arena
Newsy PC

Ubisoft zapowiedział nową grę-usługę, którą jest BattleCore Arena, czyli sieciowy FPS. Firma zaprezentowała dość mało treściwy zwiastun, w którym zaprasza na testy. Te odbędą się wkrótce i możecie wziąć w nich udział. To tak w razie gdyby komuś brakowało sieciowych strzelanek, wszak doskonale wiemy, jaka posucha panuje na rynku — żartuję, oczywiście.

BattleCore Arena — nowa strzelanka sieciowa od Ubisoftu

Już w przyszłym miesiącu rozpoczną się testy BattleCore Arena — nowej gry Ubisoftu, która będzie sieciowym shooterem i grą-usługą. Tytuł będzie dostępny w formie free-2-play i pozwoli graczom toczyć zmaganiach na specjalnych arenach online. Nie brzmi to może jako zupełnie nowatorski pomysł, jednak twórcy obiecują, że rozgrywka będzie nadwyraz ciekawa. Wszystko za sprawą grawitacji, która ma stanowić istotny element zabawy. Kluczem do zwycięstwa ma być opanowanie i wykorzystywanie tej potężnej siły, aby np. wyrzucać wrogów poza teren toczenia zmagań. Brzmi zachęcająco?

W takim razie w tym miejscu możecie zapisać się na testy, które wystartują 1 lutego i potrwają do 5 lutego. Co ważne, rozgrywka będzie możliwa wyłącznie na PC, inne platformy zostały w tym wypadku pominięte. Wydawca zaznacza, że niemożliwe będzie też dzielenie się rozgrywką, nagrywanie wideo czy streamowanie. Testy mają pomóc w zebraniu opinii od graczy i dalszej produkcji tytułu.

Możecie pewnie kojarzyć, że jakiś czas temu pojawiła się informacja o grze nazwanej roboczo jako Project U – to tym właśnie jest BattleCore Arena, zapowiedziana dopiero co przez Ubisoft. Łącząc kropki, możemy zauważyć, że poznaliśmy wymagania sprzętowe tytułu, a przynajmniej przybliżoną wymaganą specyfikację. Prezentuje się następująco:

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1060 z 6 GB VRAM lub AMD Radeon RX 570 z 8 GB VRAM
  • Procesor: Intel Core i7-4790K lub AMD Ryzen 5 1500X
  • 8GB RAM

Zalecane wymagania sprzętowe:

  • Karta graficzna: Nvidia GeForce RTX 2070 lub AMD Radeon RX 6600 XT z 8 GB pamięci VRAM
  • Procesor: Intel Core i7-8700K lub AMD Ryzen 5 3600
  • 8GB RAM

Zainteresowani shooterem od Ubi?

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie