Majtki do Baldur’s Gate 3 za darmo. Nietypowy prezent czeka na graczy

Baldurs-Gate-3-prezent
Newsy PC PS5

Larian Studios postanowiło rozdać fanom Baldur’s Gate 3 ciekawy prezent. To zestaw strojów, który zgarniemy za darmo za obejrzenie transmisji z gry na Twitchu.

Baldur’s Gate 3 to niewątpliwy król ostatnich dni, który szybko nie odda władzy. Tytuł okazał się niezwykle popularny i co ważniejsze, świetnie oceniany. Rzesza fanów gry może teraz otrzymać od dewelopera stylową bieliznę, pod jednym małym warunkiem.

Zestaw Camp Clothing Set do Baldur’s Gate 3. Jak zdobyć?

Sprawa jest dziecinnie prosta, choć wymaga nieco zaangażowania i poklikania. Najpierw należy połączyć swoje konto Larian z platformą Twitch, a następnie obejrzeć 2 godziny transmisji gry na jednym z kanałów, który bierze udział w akcji.

Odebrany prezent będziemy mogli wykorzystać w wersji gry na PC (Steam lub GOG), lecz również na PS5, kiedy tylko produkcja zadebiutuje na konsoli w dniu 6 września tego roku. Warto podkreślić, że do zdobycia majteczek nie jest wymagane posiadanie samej gry. Zatem każdy może odebrać paczkę “na przyszłość”. Szczegóły odnośnie akcji znajdziesz na oficjalnej stronie BG3.

Tak prezentuje się zawartość zestawu:

  • Chatterbox’s Tabard
  • Streamhopper Loafers
  • Periwinkle Undergarments
  • Channeler’s Trunks
Baldur’s Gate 3
Oto zestaw, który jest do zgarnięcia za darmo.

Z promocji możemy korzystać do 17 sierpnia 2023 roku. Zamierzacie poświęcić nieco czasu, by odebrać paczkę?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie