Avowed – dynamiczne tło dla konsoli Xbox jest już dostępne i wzmaga ochotę na nadchodzącą grę studia Obsidian

avowed tło xbox
Newsy PC Xbox Series

Na konsole Xbox trafiło właśnie nowe dynamiczne tło. Tym razem nawiązuje ono do nadchodzącej gry studia Obsidian, a więc do Avowed.

Avowed zabierze nas w podróż do świata Eora, a dokładnie – do krainy znanej jako Żywe Ziemie. W trakcie zabawy wcielimy się w wysłannika Imperium Aedyr, a naszym zadaniem będzie zbadanie tajemniczej plagi. Poza tym, na ten moment o grze wiadomo niewiele. Wiemy tyle, że pojawi się ona jeszcze w tym roku, ale już dziś posiadacze konsoli Xbox otrzymali możliwość zastosowania dynamicznego tła z motywem właśnie z Avowed. Tło jest w zasadzie niczym innym, jak dynamiczną okładką gry zaprezentowaną mniej więcej miesiąc temu:

Avowed – fabuła, historia, setting gry

Avowed ma zabrać nas w podróż do fantastycznego świata Eora, znanego z cyklu Pillars of Eternity, a dokładnie – do dzikiej i w dużej mierze obcej krainy, znanej jako Żywe Ziemie. Choć w omawianej produkcji znalazły się pewne odniesienia do serii Pillars of Eternity (fani rozpoznają między innymi wybrane lokacje, postacie oraz frakcje), jej znajomość ma nie być konieczną, by cieszyć się nową opowieścią. W trakcie rozgrywki wcielimy się w postać, która jako wysłannik Imperium Aedyr przybywa do Żywych Ziem, by zbadać sprawę tajemniczej plagi. Na miejscu okaże się, że większości mieszkańców nie podoba się ta wizyta. Na szczęście nie wszystkim, a wśród przyjaźnie nastawionych do nas osób prym będzie wiódł Kai; reprezentant rasy Aumaua i były żołnierz, który będzie pracował u nas jako najemnik. W grze akcję oglądać będziemy perspektywy pierwszej osoby (FPP). Zabawę rozpoczniemy od stworzenia własnej postaci, by następnie rzucić się w wir przygód. Produkcja – dla odmiany – nie odda nam do dyspozycji w pełni otwartego świata. Zamiast tego otrzymamy szereg różnorodnych lokacji o otwartej strukturze, które będzie można swobodnie przemierzać. Motorem gry będą misje popychające fabułę do przodu, a towarzyszyć im będą rozmaite zadania oraz aktywności poboczne.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie