Ubisoft ma ogromną prośbę do fanów Assassin’s Creed Mirage. “O tym ani słowa!”

Assassin's Creed Mirage - oficjalne wymagania sprzętowe PC
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Od premiery najnowszej odsłony serii Assassin’s Creed o podtytule Mirage dzielą nas dosłownie godziny. Gra ukaże się na rynku już 5 października. Z tej okazji Ubisoft ma prośbę do tych, którzy już w czwartek rozpoczną przygodę w butach Basima. Chodzi o spoilery!

Jeżeli podobnie jak ja czekacie na premierę najnowszej odsłony serii Assassin’s Creed, to z pewnością zacieracie dłonie na myśl o rychłym wyruszeniu na Bliski Wschód — ten wirtualny oczywiście. Bez wątpienia będzie to jedna z ciekawszych premier tej jesieni. Z jej wagi sprawę zdaje sobie Ubisoft. Firma wystosowała na Twitterze specjalny apel dla fanów gry. Chodzi o spoilery, a konkretniej o to, aby nie psuć zabawy innym graczom w dniu premiery.

Firmie zależy na tym, aby wszyscy mogli cieszyć się grą i opowiadaną historią w ten sam sposób. Poproszono graczy, aby wstrzymali się z masowym udostępnianiem informacji fabularnych czy przebiegu samej historii. Wszystko po to, aby nie popsuć innym graczom rozgrywki. Doskonale przecież wiemy, że jeden fan serii rozpocznie przygodę wieczorem w dniu premiery, a inny będzie w tym czasie w drugiej połowie gry.

Premiera Assassin’s Creed Mirage już 5 października — i jest to ciekawe, bo początkowo gra miała ukazać się w połowie miesiąca. Nowy tytuł z popularnej serii będzie dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, a w kolejnym roku ma ukazać się port na… iPhone 15 Pro — zainteresowani rozgrywką na smartfonie? To nie jedyny tytuł, który trafi na urządzenie od Apple.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie