Assassin’s Creed Mirage z nowym trybem. Dzięki niemu gra stała się jedną z najtrudniejszych w serii

Assassin’s Creed Mirage permadeath
Newsy PC PS5 Xbox Series

W ramach aktualizacji 1.07, Ubisoft wprowadza do Assassin’s Creed Mirage tryb permadeath, który oznacza, że jedno zabicie bohatera przywraca nas na sam start gry. To przetestuje umiejętności niejednego z nas.

Update 1.07 sprawia, że w grze AC: Mirage pojawia się tryb, który pozbawiony jest odrodzeń czy też możliwości odzyskania utraconych wskutek zabicia postępów. W tym trybie, nazwanym jako “Wyzwanie pełnej synchronizacji” śmierć to po prostu koniec rozgrywki i konieczność rozpoczęcia jej od nowa. Ale to nie wszystko. Aby zakończyć zabawę ze statusem przegranego, wystarczy dopuścić się jakiejkolwiek nielegalnej działalności, jak na przykład zabicia cywila lub wyjście poza określone lokalizacje na mapie. Wówczas również czeka nas desynchronizacja i powrót na sam początek.

Assassin’s Creed Mirage z trybem permadeath

Ubisoft komentuje, że w trybie permanentnej śmierci, zamiast zwykłego ekranu respawnu, pojawia się ekran pokazujący statystyki związane z ostatnią rozgrywką, takie jak czas zabawy, liczba konfliktów (starć), przyczyna śmierci, liczba zabitych wrogów czy ranga zabójcy. Deweloper zaznaczył dodatkowo, że rzeczony tryb pozbawiony będzie zapisów w chmurze oraz zapisu międzyplatformowego. Tryb permadeath można będzie włączyć tylko przy okazji rozpoczynania nowej gry. A jeśli uda nam się przejść całe Assassin’s Creed Mirage w trybie permanentnej śmierci, odblokujemy stosowne emblematy oraz kostiumy dla bohatera. Pozostałe nowości, które przyniesie aktualizacja 1.07 możecie sprawdzić w oficjalnym komunikacie dewelopera (klik).

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie