Ubisoft zmienia datę premiery Assassin’s Creed Mirage, ale na zdecydowanie lepszą

Assassin's Creed Mirage z przyspieszoną datą premiery!
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Ubisoft zreflektowało się i stwierdziło, że Assassin’s Creed Mirage powinno wyjść nieco wcześniej. Przy okazji przekazano inne dobre wieści.

Assassin’s Creed Mirage miało zadebiutować w samym środku gorącego okresu premier. Ubisoft postanowił więc nieco to zmienić, aby osiągnąć – być może – większe zyski. Tym samym postanowiono o przesunięciu daty premiery na wcześniejszą. Nowa część asasyna i tak zadebiutuje między wielkimi premierami, ale nie aż tak.

Assassin’s Creed Mirage nie ukaże się więc 12 października, ale już 5 października 2023 roku! Przyspieszenie o tydzień wydaje się oczywistym ruchem. Pierwotnie Mirage mogło ukazać się na rynku praktycznie naraz z Lords of the Fallen i chwilę po Forza Motorsport. Teraz też nie będzie lekko – 6 października wychodzi Detective Pikachu Returns. Można więc jednak śmiało założyć, że w porównaniu do LotF celuje w zupełnie innego gracza.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że nowa część kultowej serii, która ma powrócić do korzeni cyklu i nie będzie „nadmuchanym” RPG-iem na setki godzin, została oficjalnie ukończona. Ubisoft pochwalił się statusem gry „w złocie”. Oznacza to, że jej premierze teoretycznie nie powinno przeszkodzić już nic.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie