Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Arnold Schwarzenegger wystąpi w Predator Hunting Grounds

Arnold Schwarzenegger już wkrótce dołączy do grona grywalnych postaci w sieciowej strzelance Predator Hunting Grounds. Ponadto będziemy mogli odsłuchać dwóch taśm z komentarzem filmowego Dutcha.

Studio Illfonic Games informuje, że już 26 maja do Predator Hunting Grounds trafi Arnold Schwarzenegger jako grywalna postać. Niestety, zagranie filmowym Dutchem nie będzie darmowe – bohater zostanie dodany jako płatne DLC. Kto sięgnie po dodatek, otrzyma również wczesny dostęp do karabinu QR5 Hammerhead oraz nowego noża. Obie bronie zostana udostępnione wszystkim graczom w czerwcu.

Predator Hunting Grounds

Zapowiedziane atrakcje z Arnoldem Schwarzeneggerem zawierają również darmowy element. Twórcy gry postanowili wypełnić historię Dutcha pomiędzy wydarzeniami z filmów oraz grą i tak powstały dwie taśmy, w których sam aktor opowiada, co też porabiał po rozprawieniu się z Predatorami w kultowych filmach. Kasety będziemy mogli odblokować za free, awansując naszą postać w grze.

Deweloper zapowiada jednocześnie, że to nie koniec atrakcji na nadchodzące miesiące, które przyniosą ze sobą zarówno darmowe, jak i płatne treści.

Predator Hunting Grounds
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się