Jedna z najpopularniejszych platform VOD do wypróbowania za darmo i to na dwa miesiące!

apple tv+
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Jeśli jesteście miłośnikami filmów i seriali oglądanych w domowym zaciszu, to ucieszyć powinna Was wiadomość, że Apple przygotowało świetną promocję na usługę Apple TV+.

Najnowsza promocja Apple’a ma związek z materiałem na temat piłkarza Leo Messiego i zdobycia przez niego mistrzostwa świata w piłce nożnej. Przechodząc na stronę promocyjną (klik) i klikając przycisk Accept Now, otrzymacie dwa miesiące bezpłatnego dostępu do Apple+. Oczywiście, jak w przypadku niemal wszystkich tego typu promocji, oferta przeznaczona jest tylko dla nowych i powracających użytkowników. Jeśli więc macie obecnie aktywną subskrypcję, to niestety nie możecie w ten sposób jej przedłużyć (chyba że logując się z innego maila ;)). Warto też pamiętać, że po zakończeniu promocji zostanie naliczona standardowa opłata miesięczna. Jeśli tego nie chcecie, warto od razu wyłączyć opcję przedłużenia abonamentu w ustawieniach konta.

apple tv+ za darmo
apple tv+ za darmo

Apple TV+ gdzie oglądać?

Apple TV+ można oglądać nie tylko w przeglądarce na praktycznie każdym urządzeniu z systemami iOS, MacOS, czy Android. Dostępne są również dedykowane aplikacje na wymienione systemy. Apple TV+ nie jest dostępny dla systemów Windows w żadnej formie.

Apple TV+ początki usługi

Apple zaprezentowało swój serwis streamingowy w marcu 2019 roku i już po ośmiu miesiącach od tego czasu, został udostępniony na urządzeniach Apple.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie