Dwa miesiące streamingu filmów za darmo! W tym hit „Czas krwawego księżyca”

Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Wystartowała świetna promocja na darmowe oglądanie filmów w VOD. Amerykański gigant udostępnia swoją platformę na dwa miesiące.

Już teraz można skorzystać z darmowego dostępu do Apple TV+. To usługa Apple VOD, w której znajduje się mnóstwo filmów i seriali. Ostanio wylądował tam chociażby „Czas krwawego księżyca” – znakomita produkcja z Leanardo DiCaprio oraz Robertem De Niro w rolach głównych. Za reżyseriem odpowiada Martin Scorsese.

Akcja na dwa darmowe miesiące Apple TV+ jest natomiast związana z promocją filmu „Plan wycieczki” (w roli głównej Mark Wahlberg). Aby skorzystać z okazji, wystarczy wejść w poniższy link i zarejestrować się w usłudze Apple. Jeśli z kolei macie któreś z urządzeń amerykańskiego producenta, proces dostępu do darmowej usługi będzie uproszczony.

Promocja trwa do 18 stycznia!

Usługę można od razu anulować, aby po okresie próbnym, nie została pobrana kwota 34,99 zł, którą normalnie Apple obciąża konto za miesiąc usługi. Warto jednak sprawdzić ofertę firmy, bo jest tam sporo naprawdę ciekawych filmów. Oprócz dwóch wyżej wymienionych, warto wspomnieć chociażby o: „Misja Greyhound”, „Finch”, „Oszustwo”, „Palmer”, czy serial „Monarch”.

Zwiastun filmu „Czas krwawego księżyca”:

Apple TV+ gdzie oglądać?

Apple TV+ można oglądać nie tylko w przeglądarce na praktycznie każdym urządzeniu z systemami iOS, MacOS, czy Android. Dostępne są również dedykowane aplikacje na wymienione systemy. Apple TV+ nie jest dostępny dla systemów Windows w żadnej formie.

Apple TV+ początki usługi

Apple zaprezentowało swój serwis streamingowy w marcu 2019 roku i już po ośmiu miesiącach od tego czasu, został udostępniony na urządzeniach Apple.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie