Polski survival horror na pierwszym zwiastunie

Polowanie na duchy.

Pierwszy trailer gry Apparition pojawił się nagle tuż za twoimi plecami. Czy przetrwasz kontakt z mrocznymi sekretami Devil’s Tramping Ground? O tym miejscu kampingowym w Karolinie Północnej mówi się straszne rzeczy. Podobno ludzie, którzy spędzają noc w Devil’s Tramping Ground, znikają bez wieści. Żeby tam siedzieć po nocy, trzeba być stukniętym – albo ambitnym badaczem zjawisk paranormalnych.

Podczas nocy w lesie walczysz o dowody na istnienie duchów – i o swoje życie. Za pomocą tabliczki Ouija porozumiewasz się ze zjawami. Próbujesz je zarejestrować kamerą i dyktafonem, narażając się na atak. Przed duchami i groźniejszymi demonami nie ma innej obrony poza ukryciem się i czekaniem na świt.

W lesie znajdujesz także notatki napisane przez osoby, które przeżywały tam koszmar. Czy uda ci się przetrwać? Chyba lepszym pytaniem jest – jak długo. Próbuj. Im więcej zarejestrujesz śladów istnienia zjaw, tym więcej otrzymasz punktów, co wpłynie na twoją pozycję w globalnym rankingu graczy.

Apparition ukaże się w drugim kwartale 2018 roku. Gracze już teraz mogą dodać grę do swoich wishlist na Steamie.

Cechy:

  • Prawdziwe, rzekomo nawiedzone, miejsce akcji: Devil’s Tramping Ground w Karolinie Północnej
  • Interaktywna tabliczka Ouija odpowiadająca na pytania
  • Różne rodzaje duchów zaskakujące zachowaniami
  • System punktacji i globalny ranking graczy

Apparition
Co: przygodowy horror FPP
Kto: MrCiastku i Fat Dog Games jako wydawca
Gdzie: PC (Steam)
Kiedy: drugi kwartał 2018 roku

O Fat Dog Games
Polski wydawca gier. Powstał w 2014 roku jako firma tworząca gryoraz aplikacje społecznościowe i reklamowe na platformyinternetowe i urządzenia mobilne. Wydaje gry na rynkachmiędzynarodowych – na Steamie, platformach mobilnych, VR i innych.

O MrCiastku
Utalentowany człowiek orkiestra tworzący gry od 2013 roku.MrCiastku upodobał sobie horrory na PC przeznaczone do dystrybucjicyfrowej. Znany z survivalowej produkcji Shadows 2: Perfidia.

Źródło: Fat Dog Games

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.