Aplikacja Showmax już na konsolach Xbox One. Testujcie za darmo

Na co pozwala nowe oprogramowanie?

Nowi i obecni użytkownicy Xbox mogą cieszyć się kolejnym sposobem oglądania filmów i seriali na swoich konsolach – od dziś dostępna jest aplikacja Showmax dla konsoli Xbox One. Nowi użytkownicy Showmax mogą skorzystać z darmowego okresu próbnego przez 14 dni.

Aplikacja dla konsoli Xbox One dostępna jest bezpłatnie w Sklepie Xbox po zalogowaniu się na koncie Xbox Live. Po ściągnięciu aplikacji obecni użytkownicy Showmax mogą zalogować się do swojego konta bezpośrenio na konsoli. Nowi użytkownicy z kolei muszą najpierw odwiedzić stronę www.showmax.com i zarejestrować się w serwisie, a następnie zalogować się przez Xbox One.

Korzystanie z Showmax w aplikacji Xbox One krok po kroku:

  1. Jeśli nie jesteś użytkownikiem Showmax, wejdź na www.showmax.com. Zarejestruj się wpisując email i hasło oraz wybierz metodę płatności. W ten sposób rozpoczniesz swój 14-dniowy darmowy okres próbny. Możesz zrezygnować w każdej chwili, a po zakończeniu darmowego okresu, subskrypcja kosztuje 19,90 zł miesięcznie.
  2. Przejdź do Sklepu na konsoli Xbox One
  3. Znajdź aplikację Showmax i zainstaluj ją
  4. Zaloguj się używając adresu email i hasła z rejestracji na stronie www.showmax.com.
  5. Aby przypiąć aplikację Showmax na stronie głównej, podświetl kafelek aplikacji, wciśnij przycisk Menu na kontrolerze, a następnie wybierz polecenie “Przypnij do ekranu Start”.

Źródło: Microsoft

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.