Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Apex Legends: Sezon 5 – Przychylność Losu. Start jutro, wśród nowości flirtująca Loba

Studio Respawn przedstawia nowości, jakie zobaczymy wraz ze startem sezonu 5 w Apex Legends.

13 maja wystartuje Apex Legends: Sezon 5 – Przychylność Losu. Deweloper zapowiada jeszcze więcej treści, w tym nową Legendę Loba, nowy tryb Zadań, przeróżne zmiany na mapach, zupełnie nową Przepustkę Bitewną i wiele, wiele więcej.

Na końcu newsa wrzucamy polską wersję trailera, na którym Loba prezentuje swoje wdzięki oraz umiejętności.

W komunikacie dewelopera czytamy, że Nowa Legenda prowadzi osobistą wendettę przeciwko przerażającemu, pozornie nieśmiertelnemu Revenantowi. Od dzieciństwa czuła niezaspokojone pragnienie krwi, co tylko ułatwiło jej doskonalenie umiejętności, które pewnego dnia pozwolą jej na pomszczenie przedwczesnej śmierci jej rodziny. Po brutalnym morderstwie rodziców, Loba wyrosła na słynną duszę bogatego towarzystwa – ale tylko za dnia. Nocami stawała się najbardziej imponującą i niebezpieczną złodziejką w Outlands. Teraz szuka odpowiedzi, cennych łupów, ale przede wszystkim – śmierci Revenanta.

Apex Legends: Sezon 5 – Przychylność Losu – zmiany / nowości:

  • Nowa Legenda: Jej potężna umiejętność teleportacji pozwala Lobie skakać na przeciwników, podczas gdy umiejętność pasywna znacznie ułatwia jej znajdowanie łupów. Ostateczna umiejętność Loby, Czarny Rynek, otwiera dla jej kolegów z drużyny one-stop-shop, punkt kompleksowej obsługi, dzięki czemu z łatwością mogą zebrać najlepsze łupy w okolicy.
  • Zadania – zupełnie nowy tryb w Apex Legends, w którym gracze szukający bogactwa, chwały i dodatkowych skrawków historii mogą zapolować na skarby i wziąć udział w serii zadań PvE przez całe 9 tygodni Sezonu 5!
  • Zmiany na mapie: Przybycie Loby do Królewskiego Kanionu w celu przeprowadzenia obławy na Revenanta i doprowadzenie do jego długo opóźnianej śmierci wywołało ogromne zmiany na Arenie.  Porządnie wstrząsnęło wszystkimi ukochanymi lokalizacjami początkowymi graczy, w tym także Miastem Czaszek, co może zmienić sposób, w jaki zawodnicy będą przygotowywać się do swoich następnych działań – czy to ataku, czy obrony.
  • Przepustka Bitewna: nowa Przepustka Bitewna z ponad setką ekskluzywnych przedmiotów takich jak skórki, dodatkowa zawartość Przepustkowa, Pakiety Apex i wiele innych!
  • Ligi rankingowe Serii 4: Ligi rankingowe Serii 4 wprowadzają „ponowne połączenie”. Jeśli gracze zostaną rozłączeni z powodu tymczasowych problemów z połączeniem Internetowym, krótką awarią prądu lub wyrzuceniem z gry, mogą teraz zrestartować sesję i dołączyć do niej z powrotem.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się