Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Apex Legends: Sezon 5 – Przychylność Losu. Przepustka i nowości

5. sezon w grze Apex Legends wystartował, zatem pora przyjrzeć się nowościom, jakie ze sobą przynosi. Jest również nowa przepustka bojowa, a w niej ponad 100 wyjątkowych przedmiotów.

Apex Legends: Sezon 5 – Przychylność Losu to kolejne nowości w popularnej, darmowej grze od studia Respawn Entertainment.Sezon wprowadza nową legendę, Lobę, misje sezonowe, zupełnie nową przepustkę bojową i wiele więcej.

Apex Legends: Sezon 5 – Przychylność Losu – nowości

  • Nowa Legenda: Postać posiada umiejętność teleportacji, dzięki czemu Loba może skakać na przeciwników, podczas gdy umiejętność pasywna znacznie ułatwia jej znajdowanie łupów. Ostateczna umiejętność Loby, Czarny Rynek, otwiera dla jej kolegów z drużyny one-stop-shop, punkt kompleksowej obsługi, dzięki czemu z łatwością mogą zebrać najlepsze łupy w okolicy.
  • Zadania – zupełnie nowy tryb w Apex Legends, w którym gracze szukający bogactwa, chwały i dodatkowych skrawków historii mogą zapolować na skarby i wziąć udział w serii zadań PvE przez całe 9 tygodni Sezonu 5.
  • Zmiany na mapie: Przybycie Loby do Królewskiego Kanionu w celu przeprowadzenia obławy na Revenanta i doprowadzenie do jego długo opóźnianej śmierci wywołało ogromne zmiany na Arenie.  Porządnie wstrząsnęło wszystkimi ukochanymi lokalizacjami początkowymi graczy, w tym także Miastem Czaszek, co może zmienić sposób, w jaki zawodnicy będą przygotowywać się do swoich następnych działań – czy to ataku, czy obrony.
  • Ligi rankingowe Serii 4: Ligi rankingowe Serii 4 wprowadzają “ponowne połączenie”. Jeśli gracze zostaną rozłączeni z powodu tymczasowych problemów z połączeniem Internetowym, krótką awarią prądu lub wyrzuceniem z gry, mogą teraz zrestartować sesję i dołączyć do niej z powrotem.

Apex Legends: Sezon 5 – Przychylność Losu – przepustka

Przepustka bojowa pozwala natychmiast odblokować legendarną skórkę „Modernizacja” dla broni Hemlok i 3 rzadkie legendarne skórki..

W ramach przepustki możemy zdobyć 100 poziomów, aby zyskać resztę nagród, w tym rzadkie i legendarne przedmioty, jak skórka „Złoto głupców” dla Mirage’a, „Podniebny szeryf” dla Bangalore i reaktywna skórka dla broni Wingman  „Precyzyjny kaliber”.

Loba – nowa postać w Apex Legends

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się