Apex Legends Sezon 4 – potencjalna nowa Legenda w brutalnym zwiastunie

Już za tydzień rozpocznie się sezon 4 w Apex Legends, a dzisiaj możemy spojrzeć na filmik, który kończy się naprawdę mocno.

Respawn Entertainment wciąż dorzuca zawartości do Apex Legends i kolejne nowości zobaczymy już 4 lutego, kiedy to wystartuje sezon 4. Teraz deweloper opublikował zwiastun, który pokazuje postać o imieniu Forge, która… żegna się z życiem.

Forge to typ awanturnika i były mistrz Hyper Fighting. Jego śladami podąża tajemniczy morderca, który dopada bohatera w filmiku Opowieści z Odludzia – Bezpośrednio i z bliska. Na oficjalnej stronie strzelanki już odnotowano zabójstwo i możemy tam przeczytać: Spoczywaj w pokoju Jimmie “Forge” McCormick. Pozostałeś niepokonany (oprócz tego razu, kiedy przegrałeś).

Zatem kto będzie nową Legendą? Stawiamy na zabójcę, który wykonał egzekucję.

Apex Legends Sezon 4 – Asymilacja – wystartuje 4 lutego, zapoczątkowując kolejną dużą sezonową ekspansję treści w ramach obchodów pierwszej rocznicy gry. Gracze mogą liczyć na szereg nowych atrakcji, w tym nową Legendę, zmiany na mapie World’s Edge, Sentinel, czyli nowy karabin snajperski i wiele innych atrakcji, w tym nagrody lojalnościowe i zupełnie nową Przepustkę bojową.

Ponadto, Respawn ogłosił niedawno 3. Serię Rankingową, podzieloną na sześciotygodniowe fazy, która będzie zawierać między innymi nowy poziom mistrza, tytuł Łowcy Apex dla 500 najlepszych graczy na danej platformie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: