Oni z 2. sezonem na Prime Video. Udany horror z datą premiery i szczegółami fabularnymi

oni drugi sezon
Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Oni to debiutujący w 2021 roku serial grozy, który zyskał niemałą popularność. Tak się składa, że 25. kwietnia tego roku antologia powróci z drugim sezonem na Amazon Prime Video.

Oni to antologia zgłębiająca zjawisko terroru w Ameryce. Pierwszy sezon z 2021 roku osadzony jest w latach 50. i przedstawia losy czarnoskórej rodziny, która przenosi się z Karoliny Północnej do białej dzielnicy Los Angeles podczas tzw. Wielkiej Migracji. Niestety ich idylliczny dom stał się miejscem, gdzie zarówno sąsiedzkie, jak i nieziemskie złowrogie siły szydzą, pustoszą i grożą im unicestwieniem. Pierwszy sezon zakończył się na dziesięciu odcinkach i – identycznie jak sezon drugi – transmitowany był na Amazon Prime Video.

Oni – drugi sezon serialu Amazon Prime Video. Fabuła, odcinki, aktorzy

Jak sie okazuje, akcja 2. sezonu serialu, który zatytułowano “Them: The Scare” ponownie osadzona została w Los Angeles, ale fabuła przeskoczy prawie 40 lat do przodu, a mianowicie do 1991 roku. Będziemy śledzić losy pani detektyw Dawn Reeve z wydziału zabójstw LAPD, która prowadzi śledztwo w sprawie makabrycznego morderstwa matki z domu zastępczego. Całość ma zamknąć się na ośmiu odcinkach, zaś w roli głównej zobaczymy Deborah Ayorinde. Obok Ayorinde w 2. sezonie wystąpią: Joshua J. Williams (“Cloak & Dagger”) jako Kel, syn Dawn, a także Pam Grier (“Jackie Brown”), legenda kina blacksploitation, która wystąpi w roli matki protagonistki, Atheny. Jako showrunner powróci zaś twórca serialu, Little Marvin.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie