Oferta Amazon Prime Gaming na wrzesień 2023 może ucieszyć. Szczególnie jeśli lubicie piłkę nożną

Amazon Prime Gaming wrzesień 2023 - znamy pełną ofertę 7 gier
Newsy PC

Poznaliśmy ofertę Amazon Prime Gaming wrzesień 2023. Dostaniemy łącznie aż siedem gier, z czego co najmniej jedna może Was bardzo ucieszyć.

Amazon podzielił się pełną ofertą gier dostępnych w ramach abonamentu Prime Gaming na wrzesień 2023 roku. Łącznie dostaniemy siedem pozycji, z czego zdecydowana większość to niskobudżetowe “indyki”. NIe ma w tym jednak nic złego! Tym razem oferta zadowoli jednak przede wszystkim fanów taktycznego myślenia, strategii, zarządzania i… piłki nożnej.

Amazon Prime Gaming na wrzesień 2023:

  • Football Manager 2023 – kod na Epic Games Store (7 września)
  • Ozymandias: Bronze Age Empire Sim – kod na GOG (14 września)
  • Absolute Tactics: Daughters of Mercy – Amazon Games (14 września)
  • Dexter Stardust: Adventures in Outer Space – Amazon Games (21 września)
  • Shotgun King: The Final Checkmate – Amazon Games (21 września)
  • Unsolved Case: Murderous Script Collector’s Edition – Legacy Games (28 września)
  • Hundred Days: Winemaking Simulator – Amazon Games (28 września)

Podane powyżej daty w nawiasach oznaczają, od kiedy dany tytuł będzie można odebrać. Amazon przyzwyczaił nas już do tego, że gry dostępne są systematycznie, przez cały miesiąc.

Największym hitem z pewnością jest tutaj Football Manager 2023 w wersji na Epic Games Store. Fani strategicznego i taktycznego myślenia ucieszą się także Ozymandias i Absolute Tactics. Intryguje też “symulator produkcji wina”, czyli Hundred Days. Jeśli lubicie gry przygodowe i science-fiction, być może spodoba Wam się Dexter Stardust: Adventures in Outer Space. Z kolei entuzjaści “dziwnych” gier będą mogli odebrać strzelankę o morderczym pionku uzbrojonym w shotguna – Shotgun King. Przypominam też o niezliczonej ilości skinów, ulepszeń czy dodatkowych przedmiotów do najpopularniejszych grach jak Call of Duty, LoL czy Roblox.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie