Przytłaczająco dobra gra za darmo. Tak Amazon Prime Gaming zaczyna nowy rok

Amazon-Prime-Gaming
Newsy

Pierwsza w tym roku gra za darmo od Amazon Prime Gaming jest już dostępna do odebrania. Postawiono na wzruszającą i niesamowicie dobrze ocenianą grę z lisicą w roli głównej.

Kto kolekcjonuje darmowe gry w ramach abonamentu Amazon Prime Gaming, w styczniu dostanie kolejne cztery tytuły. Pierwszy z nich możemy już pobierać i szczerze go polecamy. Jest to bowiem jedna z indyczych perełek, która pojawiła się na komputerach PC niecałe dwa lata temu. Mowa o Endling – Extinction is Forever od studia Herobeat.

Endling – Extinction is Forever opowiada historię ostatniej lisiej mamy na Ziemi. Przemierzamy spustoszony przez ludzkość świat, a naszym celem jest ochrona małych lisków. Nie będzie to wcale takie łatwe, ponieważ w tak zdewastowanym środowisku trudno o pokarm czy schronienie. Oprócz tego na całą futrzaną rodzinkę czyhają inne niebezpieczeństwa, w tym… ludzie.

Gra zdobyła wiele wyróżnień w 2022 roku. Widzieliśmy ją wśród nominowanych i wygranych w takich plebiscytach jak BAFTA oraz The Game Awards. Jeśli chodzi o opinie samych graczy, na Steam mamy ich ponad tysiąc, z czego aż 95 procent osób poleca ten tytuł.

Amazon Prime Gaming styczeń 2024 – gry za darmo do pobrania

  • Endling – Extinction is Forever – pobierz już dzisiaj
  • Apico – dostępne od 11 stycznia
  • Atari Mania – dostępne od 18 stycznia
  • Yars: Recharged – dostępne od 25 stycznia
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie