W to trzeba zagrać. Znamy ofertę Amazon Prime Gaming na marzec 2023

Amazon Prime Gaming na marzec 2023 to legenda RPG i nie tylko
Newsy PC

Poznaliśmy już oficjalnie ofertę Amazon Prime Gaming na marzec 2023. Chyba największym hiciorem będzie ulepszona edycja Baldur’s Gate, ale jest także parę innych perełek.

Jeżeli nigdy nie zarwaliście nocy w tej absolutnej legendzie i mistrzowskim reprezentancie gatunku RPG-ów, szczególnie powinniście zainteresować się nową ofertą Prime Gaming. Tym bardziej że to tylko jedna z 7 gier dostępnych w usłudze już niebawem.

Amazon Prime Gaming na marzec 2023 – jakie gry:

  • Baldur’s Gate: Enhanced Edition – 02.03
  • Adios – 09.03
  • I am Fish – 09.03
  • Faraway 3: Arctic Escape – 16.03
  • Book of Demons – 23.03
  • Peaky Blinders: Mastermind – 23.03
  • City Legends: Trapping in Mirror Collector’s Edition – 30.03

Największym hiciorem jest tu z pewnością Baldur’s Gate: Enhanced Edition. Legendarne RPG ma już jednak swoje lata, więc najwięksi fani z pewnością przeszli już tę pozycję co najmniej raz. Reszta może jednak cieszyć się, bo tytuł otrzyma za darmo, w ramach regularnego opłacania abonamentu. Oprócz tego mamy tu parę innych pozycji i to niekoniecznie mniej wartych uwagi.

Osobiście bardzo skłaniam się ku Book of Demons, które już kiedyś uraczyło mnie swoim demem, a niedawno na Steam pojawiła się kontynuacja. Polski hack’n’slash powinien przemówić do wszelkich fanów gier “diablo-podobnych” i nie tylko. Jest także udana i ciekawa przygodówka Adios, ale ona akurat niedawno była rozdana za darmo na Epic Games Store. Do tego całkiem udana gra ze świata Peaky Blinders i co najmniej parę godzin z życia wyjętych.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie