Amazon Prime Gaming z dodatkowymi grami na maj. Przyjemna niespodzianka

Amazon Prime Gaming czerwiec 2023 - aż 13 gier za darmo do odebrania
Newsy PC

W ofercie Amazon Prime Gaming na maj 2023 pojawiły się dość nieoczekiwanie nowe gry dostępne do odebrania. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Mało kto się tego spodziewał, ale oferta Amazon Prime Gaming na maj 2023 roku właśnie się rozszerzyła. Do usługi trafiło kolejne osiem pozycji, a wśród nich parę tytułów, które szczególnie zasługują na uwagę.

Amazon Prime Gaming na maj 2023 – dodatkowe tytuły:

  • Beasts of Maravilla Island,
  • Calico,
  • Divine Knockout,
  • Double Kick Heroes,
  • Shattered: Tale of the Forgotten King,
  • Tiny Robots Recharged,
  • Tandem: A Tale of Shadows,
  • Turnip Boy Commits Tax Evasion.

Wszystkie gry można odebrać już teraz. Jedynie Divine Knockout zyskujemy w formie klucza na Epic Games Store; pozostałe gry trafią do naszej biblioteki Amazon Games. Nic w tym dziwnego, skoro mówimy o raczej niezależnych tytułach, z czego wiele nie cieszy się zbyt wielką popularnością. Mimo wszystko stratą byłoby kompletnie niezwracanie na nie uwagi.

Warto wyróżnić wspomniane już Divine Knockout, czyli “platformową bijatykę 3D” dla wielu graczy. Tytuł był rozdawany za darmo przy różnych innych okazjach, ale jeśli nie zdążyliście go odebrać – macie teraz ku temu świetną okazję. Do tego gracze na Steam chwalą sobie Turnip Boy Commits Tax Evasion (gra zdobyła “przytłaczająco pozytywne” noty). Warto też zwrócić uwagę na Shattered – Tale of the Forgotten King, czyli niezależnego RPG-a akcji, przypominającego m.in. Ashen.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie