Star Wars za darmo od Amazon. Już 5 gier do odebrania, wkrótce kolejne

Amazon-Prime-Gaming
Newsy PC

Lipiec przynosi kolejne gry za darmo dla subskrybentów Amazon Prime Gaming. Miesięczny abonament możesz wypróbować za 0 zł i zgarnąć wszystkie tytuły.

Amazon rozpieszcza nas kolejnymi grami za darmo. Od dzisiaj możesz pobrać Star Wars The Force Unleashed, a niedawno udostępniono Cook, Serve, Delicious! 3?! Łącznie można w tej chwili dostać aż 5 tytułów, w tym doskonałe Prey. Szczegóły oraz linki poniżej.

Amazon Prime Gaming w lipcu. Jakie gry za darmo?

Star Wars The Force Unleashed to ostatnia z gier za darmo z okazji Amazon Prime Day 2023. Dołączyła ona do trzech poprzednich tytułów, które również możesz jeszcze odebrać:

Cook, Serve, Delicious! 3?! odbierzesz z kolei w ramach oferty Prime Gaming na lipiec 2023. To dopiero pierwsza z kilku gier, które na nas czekają w tym miesiącu:

  • Cook, Serve, Delicious! 3?! – już dostępne
  • NAIRI: Tower of Shirin – do pobrania od 13 lipca
  • Wytchwood – do pobrania od 20 lipca
  • Lunar Axe (Legacy Games) – do pobrania od 27 lipca

Jak pobrać gry za darmo z Amazon Prime Gaming?

Aby zdobyć rozdawane przez Amazon tytuły, musisz posiadać abonament Prime Gaming. Kto nie wykupił subskrypcji, niech po prostu skorzysta z darmowego 30-dniowego okresu próbnego. Pozwoli on odebrać za darmo obecne oraz kolejne tytuły, które zostaną udostępnione już wkrótce.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie