Albion wchodzi w finalną fazę beta

Już 1 sierpnia nowe MMORPG wejdzie w ostatni etap beta testów.

Gra MMORPG rozgrywająca się w otwartym świecie, Albion Online od studia Sandbox Interactive zakończy obecną fazę beta w połowie lipca. Wraz ze startem finalnej bety 1. sierpnia 2016, Albion Online zaoferuje już zarejestrowanym 150 000 użytkowników masę dodatkowych mechanizmów i usprawnień.

Na ostatni etap bety Albion Online twórcy przygotowali nowy, zdecydowanie większy świat. Jak tylko finalna beta dostępna będzie online, świat zawierał będzie trzy nowe, ekscytujące ekosystemy (bagno, step, góry). Dzielni odkrywcy znajdą na nich wiele nowych materiałów oraz unikalnych stworzeń, które spotkać będzie można tylko w danym ekosystemie. Co więcej, świat podzielony także będzie na strefy bezpieczeństwa, gdzie obowiązuje prawo królewskie i gracze są pod całkowitą ochroną wojsk Sił Królewskich oraz pozbawione prawa Ziemie Obce.


Wraz z nowym etapem Albion Online zyska też system reputacji. Każda akcja gracza będzie miała wpływ na jego reputację. Zła reputacja wiąże się z konsekwencjami, takimi jak możliwość nie wpuszczenia przez strażników do miast królewskich postaci ze złą renomą.

Inne nowości wprowadzone w nowej wersji gry to nowy system artefaktów, który pozwoli potężnym wojownikom i zdolnym rzemieślnikom pracować razem nad ulepszonym orężem, z unikalnym wyglądem i specjalnymi zdolnościami. System zaklinania także został przerobiony i czary mogą być zmieniane kiedykolwiek gracz będzie chciał to zrobić. Co więcej, przeprojektowane zostały także system gildia kontra gildia, tablica przeznaczenia, pojawianie się materiałów na mapach, system misji oraz szybkiej podróży.

Źródło: Materiał wydawcy

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

4 Shares
Share4
+1
Tweet