Alan Wake 2 za darmo. Akcja dla tych, co szukają nowej karty graficznej

Alan-Wake-2
Newsy

Jeśli modernizujesz właśnie swój komputer i myślisz o kupnie karty graficznej GeForce RTX z serii 40, możesz skorzystać z okazji i dostać grę Alan Wake 2 za darmo.

Premiera Alan Wake 2 już wkrótce. Zagramy 27 października, a więc fani horrorów nasycą swój głód jeszcze w tym miesiącu. Nvidia zaprasza tymczasem na promocję, w której można zgarnąć grę za darmo. Warunkiem jest zakup komputera, laptopa lub po prostu karty graficznej z linii GeForce RTX 40.

Alan Wake 2 za darmo – jakie zasady?

Zacznę od tego, że promocja obowiązuje do 11 listopada 2023 roku. Kto w tym czasie kupi produkt objęty akcją, dostanie za darmo kod na pobranie gry Alan Wake 2 ze sklepu Epic Games.

Produkty objęte akcją to komputery i karty graficzne z układami GeForce RTX 4090, GeForce RTX 4080, GeForce RTX 4070 Ti, GeForce RTX 4070. Gra należy się również za kupno laptopa z układami graficznymi GeForce RTX 4090, GeForce RTX 4080 i GeForce RTX 4070. Ważne, by kupić produkt w sklepie, który jest objęty taką akcją. Może to być np. Media Expert (tutaj szczegóły oraz ceny poszczególnych produktów).

Nvidia podkreśla, że dzięki kartom GeForce RTX z serii 40 w grze Alan Wake 2 zobaczymy pełen ray tracing z najwyższym poziomem wierności, technikę NVIDIA DLSS 3.5 zapewniającą niezrównaną wydajność i jakość ray tracingu w oparciu o SI, a także najlepszą responsywność dzięki rozwiązaniu NVIDIA Reflex.

Alan Wake 2 to survival horror, za który odpowiada studio Remedy Entertainment, znane również z takich gier jak Max Payne oraz Control. Na drugą część przygód Alana musieliśmy czekać naprawdę długo. Pierwsza część została wydana w 2010 roku, zyskując niesamowitą popularność wśród fanów horrorów.

Nadchodząca dwójka pozwoli nam wcielić się nie tylko w tytułowego pisarza. Drugą grywalna postacią będzie agentka FBI Saga Anderson. Bohaterowie razem postarają się rozwiązać zagadkę miasteczka Bright Falls położonego na północno-zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Deweloper obiecuje mroczną fabułę i atmosferę grozy, które mają wylewać się z ekranu. Twórcy tym samym zmniejszyli nacisk na akcję. Ma być po prostu strasznie i wstrząsająco. Jestem ciekaw, jak to wyjdzie, ale jestem bardzo dobrej myśli.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie