Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

12 premier gier na obecny tydzień. Będzie co robić!

Ancestors Legacy

Ancestors Legacy to nawiązujący do średniowiecznych realiów, wierny pod względem historycznym RTS. W grze znajdziesz zarządzanie surowcami, budowanie baz na wielką skalę oraz bitwy oparte na sterowaniu całymi oddziałami; każda wyjątkowo zaprojektowana dzięki technologii Unreal Engine 4. Doświadcz niezwykłych, krwawych bitew rodem ze średniowiecza w filmowym widoku akcji, który wrzuci Cię w sam środek starcia.

Cztery zróżnicowane nacje w Ancestors Legacy oferują graczom wiele sposobów zdobycia taktycznej dominacji na polu bitwy. Wikingowie z Nordyckich Królestw, wzorowani na prawdziwych wikingach, którzy żyli na terenie dzisiejszej Norwegii, Szwecji i Danii między IX a XI wiekiem n.e., są bardziej mobilni niż pozostałe jednostki – posiadają szybką, lekką piechotę i lekką jazdę w postaci zwiadowców, a ich najskuteczniejsze jednostki to Berserkerzy, którzy nie znają strachu ani zmęczenia. Silni i śmiertelnie niebezpieczni, prezentują swe bojowe możliwości w najnowszym wideo. Warto pamiętać, że Wikingowie pełnią w grze rolę agresorów, z tego powodu nie posiadają stałych, stanowiących bazy zabudowań. Zamiast tego korzystają z prostych siedlisk wzorowanych na militarnych obozach z X-XI wieku n.e., a taktykę bojową opierają na skutecznej formule: zaskoczenie-atak-odwrót.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 22 maja (oprócz wersji PS4 – ta pojawi się później w tym roku)
  • Producent: Destructive Creations
  • Wydawca PL: Cenega

Czwarta premiera dla fanów trudnej i wymagającej rozgrywki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%