Taka reklama zachęca do kupna Xboksa One?

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Zobaczcie, czym chwali się Microsoft w nowym spocie swojej konsoli.

Mamy Quantum Break, jest Rise of the Tomb Raider, odhaczono obecność Gears of War 4 i kilku innych, nie tylko ekskluzywnych tytułów. Poza tym wsteczna kompatybilność, integracja z Windows 10 czy dostęp do EA Access.

Waszym zdaniem to dobre argumenty, by zamiast PlayStation 4 postawić przy swoim telewizorze Xboksa One? Czekamy na Wasze opinie.

Publikacji filmiku towarzyszy taki oto opis, stawiający główny nacisk na wsteczną kompatybilność sprzętu: Xbox One wyróżniają stałe aktualizacje oprogramowania i nieustannie dodawane nowe funkcje, dzięki wprowadzeniu na konsoli systemu Windows 10. Dzięki wstecznej kompatybilności, na konsoli Xbox One można grać w gry z konsoli Xbox 360. W katalogu kompatybilnych gier dostępnych jest już ponad 200 tytułów, a z każdym miesiącem dodawane będą kolejne. Posiadane cyfrowe wersje gier Xbox 360 są automatycznie gotowe do instalacji na konsoli Xbox One. W przypadku gier odtwarzanych z płyty, które należą do katalogu gier we wstecznej kompatybilności, wystarczy włożyć płytę do konsoli i rozpocząć pobieranie gry na dysk twardy. Wsteczna kompatybilność umożliwia również rozgrywki wieloosobowe w tytuły na konsolę Xbox 360 pomiędzy posiadaczami różnych modeli konsol Xbox. Na Xbox One zagrasz w najlepsze gry tego roku, w tym Tom Clancy’s The Division, Quantum Break i Mirror’s Edge Catalyst.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

44 Shares
Share40
+14
Tweet