Zobaczcie jak prezentuje się w akcji H-Hour: World’s Elite

Twórcy wrzucili do sieci video pochodzące z wczesnej wersji produkcji.

Gra na chwile obecną nie oszałamia oprawą wizualną (m.in. przez słabe tekstury), niedomagającą animacją postaci, odstraszając ogólną siermiężnością. Twórcy zapewniają jednak, że grafika ulegnie znaczącej poprawie, a większość występujących na chwilę obecną błędów zostanie usunięta. Dlaczego warto trzymać kciuki za producentów z SOF Studios?


Przy grze pracuje bowiem Davis Sears, który swego czasu współtworzył świetnego shootera jakim jest SOCOM. Tworząc H-Hour: World’s Elite zdecydował się skorzystać z pomocy ze strony graczy, którzy w ramach Kickstartera współfinansowaliby tytuł. W wyniku tego udało uzbierać się kwotę wynoszącą 250 tys. dolarów.

H-Hour: World’s Elite to taktyczny shooter nastawiony na rozgrywkę wieloosobową. Gra stawia na realizm i taktyczne planowanie podejmowanych przez nas działań. Wydarzenia na ekranie możemy oglądać zarówno z perspektywy pierwszej jak i trzeciej osoby. Przed każdą misją musimy dokonać wyboru uzbrojenia, co determinować będzie strategię prowadzącą do eksterminacji przeciwników. Produkcja ma ukazać się zarówno na PC jak i PS4 w 2015 roku.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet