Znamy zwycięzców finałów mistrzostw świata w League of Legends

Zwycięzcy 6. sezonu pokonali drużynę Samsung Galaxy w większości z pięciu finałowych meczów.

Na miejscu rywalizację oglądała publiczność liczącą 18 000 fanów oraz miliony osób online. Razer jako sponsor świętuje wraz z drużyną SK Telecom T1 (SKT) wygraną w 6. mistrzostwach League of Legends, których finały rozegrały się w ten weekend. Mecze finałowe rozegrano przed wypełnionymi po brzegi trybunami obiektu Staples Center w Los Angeles, podczas gdy dziesiątki milionów kibiców z całego świata oglądało transmisję online.

Zespół SKT pokonał drużynę Samsung Galaxy 3:2, broniąc tym samym tytułu, który zdobył w poprzednim roku. SKT sięgnął po laur zwycięzcy już po raz trzeci w ciągu ostatnich czterech lat.

Bez wątpienia było to najbardziej prestiżowe wydarzenie e-sportowe League of Legends, jakie odbyło się dotychczas w USA – powiedział Lee “Faker” Sang-hyeok. – Dopisali fani, imponowała oprawa wydarzenia, wspaniały był poziom rozgrywki i ogólne odczucia są takie, że wydarzenie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Grać na najwyższym poziomie przed takimi tłumami to coś, co ciężko opisać słowami – zdecydowanie był to moment godny zapamiętania w historii SKT, Team Razer i fanów e-sportu – dodaje.

Lee “Faker” Sang-hyeok nazywany jest przez komentatorów Michaelem Jordanem League of Legends za sprawą wyraźnej przewagi nad przeciwnikami konsekwentnie utrzymywanej przez całą karierę. Umiejętności Koreańczyka, tak jak i całego zespołu SKT błyszczały przez cały turniej.

Źródło: Razer

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: