Razer

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Znamy zwycięzców finałów mistrzostw świata w League of Legends

Zwycięzcy 6. sezonu pokonali drużynę Samsung Galaxy w większości z pięciu finałowych meczów.

Na miejscu rywalizację oglądała publiczność liczącą 18 000 fanów oraz miliony osób online. Razer jako sponsor świętuje wraz z drużyną SK Telecom T1 (SKT) wygraną w 6. mistrzostwach League of Legends, których finały rozegrały się w ten weekend. Mecze finałowe rozegrano przed wypełnionymi po brzegi trybunami obiektu Staples Center w Los Angeles, podczas gdy dziesiątki milionów kibiców z całego świata oglądało transmisję online.

Zespół SKT pokonał drużynę Samsung Galaxy 3:2, broniąc tym samym tytułu, który zdobył w poprzednim roku. SKT sięgnął po laur zwycięzcy już po raz trzeci w ciągu ostatnich czterech lat.

Bez wątpienia było to najbardziej prestiżowe wydarzenie e-sportowe League of Legends, jakie odbyło się dotychczas w USA – powiedział Lee „Faker” Sang-hyeok. – Dopisali fani, imponowała oprawa wydarzenia, wspaniały był poziom rozgrywki i ogólne odczucia są takie, że wydarzenie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Grać na najwyższym poziomie przed takimi tłumami to coś, co ciężko opisać słowami – zdecydowanie był to moment godny zapamiętania w historii SKT, Team Razer i fanów e-sportu – dodaje.

Lee „Faker” Sang-hyeok nazywany jest przez komentatorów Michaelem Jordanem League of Legends za sprawą wyraźnej przewagi nad przeciwnikami konsekwentnie utrzymywanej przez całą karierę. Umiejętności Koreańczyka, tak jak i całego zespołu SKT błyszczały przez cały turniej.

Źródło: Razer

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%