Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Zapowiedziano grę Evil Dead – nowy co-op dla 4 graczy

The Game Awards obfitował w zapowiedzi kilku interesujących gier. Na pewno możemy do nich zaliczyć kolejną odsłonę Evil Dead, w wersji nastawionej na kooperację.

Ash Williams to bohater wyczekiwany przez fanów Mortal Kombat 11. I chyba większość spodziewała się jego zapowiedzi w karcie wojowników aniżeli nowej grze z serii Evil Dead. A jednak, podczas The Game Awards zaprezentowano zwiastun horroru, który wyraźnie zmierza w kierunku gry akcji.

Klimat filmowego uniwersum czuć tu na wylot. Są tu potwory i demony z piekła rodem, jest i Ash z jego kultową piłą zamiast ręki, ale horroru w tej grze będzie znacznie mniej, bowiem rozgrywka opiera się na schemacie kooperacji. Historię przygotowano dla 4 graczy nie mających wstrętu do krwi i widoku wszelakich maszkar na ekranie.

Warto pokreślić, że gra nie tylko będzie nawiązywać do motywów z filmu, lecz również będzie okazją do ponownego zobaczenie i usłyszenia ulubieńca Asha. Aktor Bruce Campbell użyczył swojego głosu i wyglądu, aby wzmocnić wrażenia płynące z gry.

Nawiązując do trailera, Evil Dead będzie tytułem ekskluzywnym dla platformy Sony. W dniu premiery, czyli w 2021 roku, odwiedzi PS5 i PS4. Integracja z innymi platformami pozostaje zagadką.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się