Zamówisz Dying Light przedpremierowo? W nagrodę będziesz zombie

Zamiast strzelać do żywych trupów, sam wciel się w jednego z nich.

Techland poinformował, że jako bonus do zamówień przedpremierowych Dying Light dostaniemy dwa ciekawe bonusy. Pierwszym będzie ekskluzywny tryb Be The Zombie.

Graj jako Night Hunter i zapoluj na mieszkańców Kwarantanny. Jako groźny zombie-drapieżca możesz dokonywać inwazji na innych graczy i uczynić ich rozgrywkę jeszcze bardziej przerażającą. Poluj, zabijaj i rozwijaj swe nadludzkie umiejętności, aby stać się najczarniejszym koszmarem Harran. Sprawdź się w emocjonującym, asymetrycznym trybie multiplayer i wciel się w rolę żądnego krwi najeźdźcy – czytamy o dodatku na platformie Steam.


Dying-Light-be-the-zombie

Kolejną niespodzianką za pre-order Dying Light będzie broń Punk Queen. Czyli? – Potężny łom ze wszystkimi możliwymi ulepszeniami na pokładzie: akumulatorami rażącymi prądem, miotaczem ognia, zbiornikami z kwasem, kolcami, ostrzami i resztą niszczycielskich zabawek. Ostateczne narzędzie zagłady, które z każdym ciosem zadaje obrażenia innego rodzaju! – zachwala Techland ten niecodzienny ekwipunek.

Dying-Light-punk-queen

Data premiery Dying Light została zaplanowana na 27 stycznia 2015 roku. Tytuł zmierza na PlayStation 3, PS4, Xbox 360 i Xbox One. Będzie również wersja na PC – ostatnio podawaliśmy minimalne i zalecane wymagania sprzętowe.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet