Oto ile mogliście zaoszczędzić dzięki Xbox Game Pass w 2021 roku

Xbox Game Pass straci wkrótce kolejne gry. Macie niewiele czasu
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Najnowsze wyliczenia The Loadout pokazują, że Xbox Game Pass to opłacalna usługa. W 2021 roku dodano gry o łącznej wartości 25 000 zł.

XGP święci triumfy i wciąż jest główną bronią Microsoftu w walce o graczy.

Xbox Game Pass na konsole i PC pozwala sporo zaoszczędzić

XGP jest ultra-popularną usługą dostępną dla graczy PC i Xbox. Sam Microsoft nie ukrywa, że obecnie to ich główne narzędzie, którym chcą przyciągnąć do siebie graczy. Subskrypcja za stosunkowo niewielką opłatą pozwala na odpalanie naprawdę pokaźnej liczby gier.

Być może niektórzy z Was zaczęli się zastanawiać, jak bardzo usługa jest opłacalna. No bo nie da się ukryć, że w istocie warto się nią zainteresować, ale ile pozwala zaoszczędzić? Serwis The Loadout postanowił przeanalizować dane i wyłuskać z nich konkretne cyfry.

Przeliczono ceny gier z Microsoft Store, które dołączyły do Game Pass w wersji Ultimate w 2021 roku. Dzięki temu wiemy, że łączna ich wartość to 25 778 zł. Sporo? Tak, o ile oczywiście odpalicie każdą z tych gier. Wtedy bez zbytniego wyolbrzymiania możecie chwalić się zaoszczędzoną fortuną.

Co ciekawe, najbardziej pokaźnym miesiącem był marzec. Wtedy wartość dodanych produkcji stanowiła niemal 4 tys. złotych. Wtedy dodano przecież takie pozycje, jak NBA 2K21, Footbal Manager 2021 czy Star Wars Squadrons.

Przypominamy, że standardowa cena za miesiąc XGP to 40 złotych lub 54,99 zł za wersję Ultimate.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie