Wszystkie nadchodzące dodatki do Battlefield 4 za darmo!

Studio DICE ma świetną wiadomość dla fanów czwartego Battlefielda. Nocne mapy, tryb Gun Master i niezapowiedziana jeszcze zawartość będą darmowe.

Deweloper pracuje obecnie nad ekstra zawartością do Battlefield 4 i wielu graczy zastanawiało się, ile kasy szykować na nadciągające dodatki. Okazuje się, że prawdopodobnie nie wydamy ani grosza!

David Sirland z DICE potwierdził, że wszystkie przyszłe treści do BT4 będą darmowe dla wszystkich graczy – czytamy na łamach serwisu BF4Central.

Bezpłatne mają być zatem nocne mapy (zerknijcie, czego się spodziewać), tryb Gun Master (tutaj gameplay), nowe bronie, a nawet plansze, które powstają w ramach projektu Społeczność współprojektuje mapę Battlefield 4. Bez dodatkowych opłat mamy zgarnąć nawet DLC, które jeszcze nie zostały zapowiedziane.

Ważne jest również to, że nadchodząca zawartość ma być darmowa dla wszystkich, czyli niezależnie od tego, czy posiadamy konto Battlefield Premium.

Co powiecie na taki gest od DICE? Jeśli doniesienia serwisu BF4Central okażą się prawdziwe, szykuje się prawdziwa uczta. Póki co, traktujcie tego newsa w ramach plotki.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

63 Shares
Share63
+1
Tweet