Wiemy kiedy Sniper Elite 3 zadebiutuje na rynku. W grze wymierzymy sprawiedliwość Hitlerowi!

0 komentarzy

Przynajmniej w przypadku, gdy zamówimy wydanie przedpremierowe.

Dodatkowa misja zatytułowana Hunt The Grey Wolf rozgrywać się będzie w Tobruku, opanowanym przez niemieckie wojska. Zadanie będzie wymagało dużej koncentracji, gdyż oprócz Hitlera w mieście znajdować się będzie także jego sobowtór. Będziemy musieli zatem mieć pewność, że oddając finalny strzał pozbawiamy życia dyktatora.

Fani serii zapewne pamiętają, że poprzednia odsłona również umożliwiała wyeliminowanie Fürhera. Na początku misja także była dodawana do preorderów, a później można było ją nabyć w ramach DLC.

Twórcy zapoznali nas z zawartością, jaką znajdziemy w edycjach kolekcjonerskich tytułu na konsoli Xbox One i PlayStation 4. Otrzymacie mianowicie: opakowanie stylizowane na pudełko z amunicją, akta gry, kary kolekcjonerskie, nieśmiertelnik, trzy DLC a także długopis w kształcie pocisku. Produkcja ukaże się na PC oraz konsole: Xbox One. Xbox 360, PS4 oraz PS3 dnia 27 czerwca.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się