Overwatch cena tanie gry

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Wielkie finały Overwatch League

Już 27–28 lipca przed widownią z całego świata wyłoniony zostanie pierwszy, historyczny mistrz Overwatch League.

Wielkie finały inauguracyjnego sezonu Overwatch League – w których wyłoniony zostanie mistrz pierwszej globalnej ligi e-sportowej z drużynami reprezentującymi miasta – odbędą się w Barclays Center na Brooklynie w Nowym Jorku w dniach 27–28 lipca 2018.

Już 11 lipca – po zakończeniu sezonu zasadniczego Overwatch League, które nastąpi 17 czerwca – rozpocznie się faza play-offów, w której sześć drużyn zagra w Blizzard Arena Los Angeles w Burbank w Kalifornii. Po zakończeniu play-offów, na wielkiej scenie w Nowym Jorku – w hali drużyny NBA, Brooklyn Nets – zmierzą się dwaj finaliści, którzy powalczą o łączną pulę nagród wynoszącą 1,4 miliona dolarów trofeum mistrzowskie Overwatch League oraz miejsce w historii.

Wielkie finały są ostatecznym pojedynkiem o mistrzostwo Overwatch League: pierwsza drużyna, która wygra dwa mecze do trzech zwycięstw, zdobędzie trofeum. Rozgrywki zaczną się w nocy z piątku na sobotę, 28 lipca o godzinie 2:00 czasu polskiego od pierwszego meczu i zostaną wznowione w sobotę w nocy, 28 lipca, o godzinie 22:00, kiedy odbędzie się drugi i potencjalnie trzeci mecz.

Sprzedaż biletów na dwie pierwsze rundy play-offów Overwatch League rozgrywanych w Blizzard Arena Los Angeles rusza w czwartek, 10 maja o godzinie 15:00 czasu polskiego na stronie AXS.com.

Źródło: Blizzard

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%