Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Wielka promocja na The Sims 4. Gra i dodatki tańsze o 50%!

Szansa na zdobycie gry w bardzo dobrej cenie.

W Origin pojawiła się interesująca promocja na grę i dodatki do The Sims 4. Teraz podstawowa wersja tej produkcji dostępna jest w cenie 69,95 zł, czyli o 50% mniej niż wcześniej. Tak samo tańsze są dodatki. Psy i koty kupimy po obniżce za 69.50, a Ucieczkę w Plener za 34,95 zł. Do kupienia są także zestawy dodatków. Pełną ofertę możecie znaleźć w tym miejscu.

The Sims 4 to nadal bardzo popularna produkcja, mimo że ma już 4 lata na karku. Do tej poru ukazało się do niej 10 dużych dodatków i sporo pomniejszych, które zawierają na przykład dodatkowe akcesoria.

Do tej pory EA nie zapowiedziało kolejnej odsłony serii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%