Zmiana w obsadzie Wiedźmina. W Rience’a wcieli się nowy aktor

Wiedźmin ze zmianą w obsadzie. W Rience'a wcieli się inny aktor
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Serial Wiedźmin w nowym sezonie ukaże dalsze losy Rience’a. Wiadomo już jednak, że wcieli się w niego inny aktor.

Portal Redanian Intelligence informuje, że Chris Fulton, czyli dotychczasowy odtwórca roli czarodzieja, nie pojawi się już w produkcji. W kolejnym sezonie zastąpi go Sam Woolf. Nowy aktor nie ma zbyt obszernego doświadczenia na planie; najdłużej można było go widzieć w serialu The Crown, gdzie wcielał się w księcia Edwarda. Aktor sporadycznie użycza także głosu postaciom z gier; usłyszeć go można chociażby w Assassin’s Creed Valhalla. Podkładał tam głos Birstana.

Co ciekawe, aktor już teraz bierze udział w zdjęciach, lecz przecieki z planu zupełnie na to nie wskazywały. Twarz innego aktora skryto pod charakteryzacją, przez co nie dało się go rozpoznać. Może się więc okazać, że nowa twarz Rience’a nie będzie zupełnie przeszkadzać widzom. Niestety nie wiadomo, co stało za decyzją o zmianie w obsadzie.

Zdjęcia do 3. sezonu serialu Wiedźmin nadal trwają. Wszyscy aktorzy wrócili już do pracy – niedawno przymusową przerwę miał Henry Cavill, u którego wykryto zakażenie koronawirusem. Aktor jest już jednak zdrowy i znów w pełni uczestniczy w zdjęciach.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie