Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka przypomina o sobie

Ekipa odpowiedzialna za oczekiwaną przygodę Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka daje kolejny znak życia. Łapcie nowy screen z Geraltem.

Na początku lipca otrzymaliśmy nową partię screenów z Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka, lecz twórcy tego moda/dodatku do Wiedźmina 2 obiecali, że to jeszcze nie wszystko. Teraz możemy spojrzeć na dodatkowy screen z Geraltem.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka – screeny

Nowy screen został opatrzony cytatem z książki Andrzeja Sapkowskiego o dziwnych oczach Białego Wilka. Poniżej znajdziecie bardziej rozbudowany fragment, który pochodzi z pierwszego rozdziału Krwi Elfów:

Mężczyzna pochylił się, płomień ogniska zalśnił w jego oczach. To były dziwne oczy. Bardzo dziwne. Dawniej Ciri lękała się tych oczu, nie lubiła w nie patrzeć. Ale to było dawno. Bardzo dawno.

— Niczego nie pamiętam – szepnęła, szukając jego ręki, twardej i szorstkiej jak nie obrobione drewno. – Ten czarny rycerz…

— To był sen. Spij spokojnie. To już nie wróci.

Ciri słyszała już podobne zapewnienia, dawniej. Powtarzano jej to po wielokroć, wiele, wiele razy uspakajano ją, zbudzoną wśród nocy własnym krzykiem. Ale teraz było inaczej. Teraz wierzyła. Dlatego, że teraz mówił to Geralt z Rivii, Biały Wilk. Wiedźmin. Ten, który był jej przeznaczeniem. Któremu ona była przeznaczona. Wiedźmin Geralt, który odnalazł ją wśród wojny, śmierci i rozpaczy, zabrał ze sobą i obiecał, że już nigdy się nie rozstaną.

Zasnęła, nie puszczając jego dłoni.

Nowy screen z Geraltem wrzucamy do galerii poniżej. Zaraz za nim możecie zobaczyć wcześniejsze screeny z tego miesiąca.

Przypominamy, że Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka to zwieńczenie historii Geralta przedstawionej w grach od CD Projekt RED. Jest to projekt fanowski, powstający na silniku Wiedźmina 2, który skupi się na przedstawieniu wesela białowłosego zabijaki z Yennefer. Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka nie będzie uzupełniony o dubbing, lecz tylko napisy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: