Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka. Praca wre! Oto nowe screeny

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka. Praca wre! Oto nowe screeny
Newsy PC

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka dawno nie gościł na naszych łamach, a to dlatego, że przez pół roku ekipa pracująca nad projektem nie dawała znaku życia. Dzisiaj się to zmienia – mamy pozytywne słowa i paczkę nowych screenów.

Tak, żyjemy i mamy się dobrze, a praca wre! Podtrzymujemy informację, że projekt jest niezagrożony i na pewno się ukaże – taką informację przekazano z początkiem lipca na oficjalnym profilu Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka w serwisie Facebook. Można zatem odetchnąć – projekt nie zawinął się w papierową kulkę papieru i nie trafił do kosza, lecz nadal jest rozwijany.

Twórcy projektu tłumaczą swoją półroczną nieobecność na Facebooku takimi oto słowami: Zapewniamy, że nie zmarnowaliśmy tego czasu i skupiliśmy się wtedy w pełni nad pracami. Niestety nadal nie wiadomo, kiedy ostatnia przygoda Geralta z Rivii trafi na nasze dyski twarde. Kiedy premiera? Na to pytanie pozwolimy sobie odpowiedzieć: „kiedy przygoda będzie gotowa” – piszą twórcy moda.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka – nowe screeny

W sieci pojawiło się pięć świeżutkich screenów z oczekiwanego Pożegnania…

Przypominamy, że Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka to zwieńczenie historii Geralta przedstawionej w grach od CD Projekt RED. Jest to projekt fanowski, powstający na silniku Wiedźmina 2, który skupi się na przedstawieniu wesela białowłosego zabijaki z Yennefer. Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka nie będzie uzupełniony o dubbing, lecz tylko napisy.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka na miarę Serc z Kamienia

Autorzy ostatniej przygody Geralta przekazali za pośrednictwem Facebooka, że czas gry Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka będzie naprawdę przyzwoity. Jeszcze we wrześniu zeszłego roku twórcy przewidywali, że przejście wszystkiego zajmie nam spokojnie 5 godzin, a może więcej. Teraz dano nam do zrozumienia, że otrzymamy naprawdę duży kawał rozgrywki. Zakładamy, że zbliżymy się czasowo do Serc z Kamienia – czytamy na Facebooku.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka – dubbing

Autorzy projektu jeszcze raz przypominają, że nie mają funduszy na tak kosztowny zabieg, jakim jest profesjonalne podłożenie głosów pod bohaterów. Temat wygląda tutaj na zamknięty.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka ładniejszy niż Wiedźmin 2

Przypominamy, że choć Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka przedstawia historię, która wydarzy się po Wiedźminie 3 wraz z wszystkimi dodatkami, to jest tworzony na silniku Wiedźmina 2. Powód jest prosty – trzecia część nie posiada odpowiednich narzędzi modderskich by tworzyć własne lokacje i zadania.

Możemy jednak spodziewać w Pożegnaniu Białego Wilka lepszych doznać wizualnych niż w podstawowym Wiedźminie 2. Na pytanie fana “W jakim stopniu przebudowaliście podstawową grafikę Wiedźmina 2 ?” autorzy projektu odpowiadają: W dużym stopniu, z Wiedźmina 2 zostało bardzo niewiele.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka będzie modem do Wiedźmina 2, który pobierzemy za darmo. Nie liczcie też, że mod/dodatek pojawi się na konsolach. Niestety, nasza modyfikacja będzie dostępna tylko na PC. Nie mamy żadnych możliwości, żeby stworzyć naszą przygodę na konsole – podkreśla ekipa odpowiedzialna za projekt.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie